Allando – Dotacje

WNIOSKI O DOFINANSOWANIE

Przygotujemy dla Ciebie każdy wniosek o dofinansowanie. Wypełnimy formularz, przygotujemy załączniki. Przygotujemy wersję papierową i elektroniczną. Wnioski sporządzamy zwykle w języku polskim.

Niektóre programy wymagają dokumentacji sporządzanej w wersji angielskiej. Posługujemy się biegle tym językiem i nie stanowi to dla nas żadnej bariery w komunikacji. Jeżeli potrzebujesz, możemy zweryfikować również wniosek, który został przygotowany przez innego doradcę. Pozwoli Ci to skutecznie zaaplikować o środki, których potrzebujesz.  

STUDIUM WYKONALNOŚCI I MODELE FINANSOWE

To dokumenty niezbędne dla zadań inwestycyjnych we wszystkich instytucjach. Są obligatoryjne więc musisz je przygotować jeżeli chcesz podjąć próbę pozyskania dofinansowania. Przygotowujemy te dokumenty zgodnie z wytycznymi poszczególnych instytucji, do których składamy wnioski o dofinansowanie.

SPRAWOZDANIA, ROZLICZENIA, WNIOSKI O PŁATNOŚCI

Po przyznaniu dofinansowanie i zawarciu umowy przechodzimy do drugiego etapu naszej współpracy. Potrzebujesz wsparcia w rozliczeniach i sprawozdawczości? Świetnie trafiłeś! Obsługujemy wszystkie narzędzia informatyczne za pomocą których wnioskujesz o wypłatę środków, nie musisz się tym martwić. Sporządzimy wnioski o wypłatę, pomożemy skompletować dokumenty rozliczeniowe i właściwie je opisać. Wypłata Twoich pieniędzy będzie bezpieczna.

AUDYTY ENERGETYCZNE, REMONTOWE I TERMOMODERNIZACYJNE BUDYNKÓW

Chciałabyś wyremontować budynek? Szukasz skutecznych rozwiązań termomodernizacyjnych? Mgr inż. Paweł Kunicki – Audytor opracuje dla Ciebie audyt, dobierze rozwiązania, materiały izolacyjne i źródło ciepła.

AUDYTY EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ OŚWIETLENIA WEWNĘTRZNEGO I ZEWNĘTRZNEGO

Czy wiesz, że modernizacja oświetlenia stanowi element obniżania kosztów eksploatacji i stanowi również czynnik uciążliwy na stanowisku pracy? Oświetlenie to nasza pasja! Opracujemy audyt, wskażemy oszczędności i poszukamy źródeł finansowania dla tego działania. Poprawiając warunki pracy swoich pracowników, możesz uzyskać nawet 90% dotacji na to działanie. Zgłoś się do mgr Katarzyny Czytrzyńskiej KONTAKT dowiesz się o szczegółach tego dofinansowania.

AUDYTY EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ OŚWIETLENIA ULICZNEGO

Oświetlenie uliczne to ogromne wyzwanie dla samorządów. Koszty utrzymania bywają ogromne.  Zrobimy inwentaryzację, audyt i znajdziemy pieniądze, które pozwolą na obniżenie tych kosztów. Pamiętaj zadzwoń do nas

AUDYTY FOTOVOLTAICZNE

Nie wiesz czy inwestycja w fotovoltaikę się opłaca? Napisz do nas e-mail. Sprawdzimy to, zaprojektujemy i pokażemy Ci jakie będziesz miał korzyści. Oczywiście wskażemy również możliwość sfinansowania tego działania. Pamiętaj: u nas wszystko załatwisz kompleksowo.

ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ BUDYNKÓW

Planujesz projekt z mieszkańcami? Jesteś właścicielem lub użytkownikiem budynku i chcesz wymienić źródło ciepła?  Jednym z dokumentów niezbędnych do ubiegania się o dofinansowanie będzie świadectwo charakterystyki energetycznej budynku. Pozwoli wskazać jakie osiągniesz efekty w wyniku tej modernizacji. Pamiętaj, też że będzie potrzebne przy sprzedaży nieruchomości!